www.hotel-ubytovani.com
Hotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Služba na recepci je 24 hodinHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - disponuje restauracíHotel Zruč - Senec SPORT Zruč -  je k dispozici připojení na internetHotel Zruč - Senec SPORT Zruč -  je k dispozici letní terasaHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - tenis -poblíž hoteluHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Zruč - Senec SPORT Zruč - na pokojích je telefon
 

Hotel SPORT Zruč
Sportovní 600, Zruč - Senec 33008
Česká Republika
Hotel-Zruc-Sport@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel SPORT Zruč ubytování Zruč - Senec Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel SPORT Zruč - ubytování Zruč - Senec | Vítejte

 
Hotel Zruč - Senec SPORT Zruč

Silvestrovské balíčky v sekci ceník.

Hotel SPORT Zruč
se nachází na okraji obce Zruč-Senec v klidné zalesněné oblasti a přitom jen 7 km od západočeské metropole Plzeň.

Hotel Sport Zruč nabízí: Ubytování v pokojích Quality; Restauraci s venkovní terasou; Relaxační prostory – fitness, saunu, whirlpool, masáže; Sportovní vyžití – tenisové kurty, beach volejbal, atd.; Konferenční prostory (vhodné např. i pro aerobic – jsou vybaveny zrcadlovými stěnami).

Plzeň Zruč - Senec ubytování
Hotel Sport ve Zruči u Plzně je součástí sportovního areálu a nabízí 25 komfortně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 72 lůžek včetně přistýlek. Jedno až třílůžkové pokoje, apartmá i bezbariérový pokoj. Na pokojích je LCD TV-SAT, telefon s přímou volbou, připojení na internet, minibar, koupelna: sprcha (v apartmá rohová vana), vysoušeč vlasů a hotelová kosmetika.

Hotel Sport ve Zruči - Senec služby pro hotelové hosty
Recepce, sekretářské služby, praní a žehlení prádla, služba buzení, donáška jídla na pokoj, prodej drobných a upomínkových předmětů. Na přání Vám v hotelu Sport ve Zruči u Plzně zajistí - taxi, kadeřníka, manikúru, pedikúru, vstupenky do kina, divadla a na jiné kulturní i sportovní akce.

Ubytování u Plzně hotel Sport Zruč restaurace 
V přízemí hotelu Sport se nachází hotelová restaurace o celkové kapacitě 70 osob, z toho 20 míst má snídaňový salónek, který je součástí restaurace. Restaurace hotelu Sport ve Zruči u Plzně je otevřená i veřejnosti Ne–Čt: 11:00–22:00 a Pá–So: až do 23:00 hodin. V jídelníčku najdete pestrou nabídku jídel moderní gastronomie. Připraví pro Vás i občerstvení na soukromé či firemní akce – narozeninové či svatební dorty, rauty, apod. – vše dle Vašeho přání.

Zruč - Senec Hotel Sport konference - akce
V přízemí hotelu je také plně klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 80 míst, která nabízí široké využití pro různé typy akcí: Firemní – školení, meetingy, prezentace; soukromé – svatby, rodinné oslavy a sportovní. Technické vybavení: flipchart, dataprojektor + plátno, PC, DVD/ CD rekordér, ozvučení, internetová přípojka, zrcadlová stěna (především pro sportovní akce – např. aerobic). Vlastní sociální zázemí, šatny, samostatný vstup a vstup z restaurace. Občerstvení na profesionální úrovni.

Hotel Sport ubytování Zruč - Senec u Plzně
Sportovní areál
nabízí široké spektrum sportovních aktivit. Součástí areálu jsou šatny, sprchy a sociální zázemí. Občerstvení pro sportovce zajišťuje restaurace s venkovní terasou, kde lze zajistit i grilování. Sportovní areál hotelu Sport ve Zruči - Senec tvoří 5 tenisových antukových kurtů, 2 hřiště na beach volejbal, umělá plocha (lajnování pro všechny míčové hry), travnatá plocha, víceúčelové hřiště, minigolf, petangue. Příjemně si odpočinete v relaxačním centru, kde je k dispozici: Fitness Sauna, Whirlpool, Masáže, lymfodrenáže. Relaxační centrum mohou využít i nehoteloví hosté.